המוצר התווסף לסל הקניות
המשך קניה

כסא גלגלים קל משקל - Motus

כסא גלגלים קל משקל - Motus

גמישות, היא מילת מפתח שמיטיבה לתאר את ה-Motus – כסא הגלגלים החדש והמותאם אישית מבית היוצר של Ottobock. כסא גלגלים אקטיבי זה יהלום את צרכיך ככפפה, וישדרג את חווית השימוש לרמה חדשה לגמרי – בעזרת אבזור פונקציונלי במיוחד.

 תכונות עיקריות

  • כסא גלגלים רב-תכליתי בכל היבט
  • מתקפל וקל לאחסון, עשוי מחומרים יציבים מאוד
  • כוונון מדויק של גובה המושב ושל מרכז הכובד, כמו גם התאמה אישית למידות הגוף
  • תוספות אופציונליות ועזרים רבים
  • צבעים חדשים לריפוד משענת הגב

ה-Motus מצטיין בגמישות רבה מבין מגוון המוצרים שלנו ומותאם אישית לצרכי הנהיגה שלך במגוון דרכים. בין אם אתה מעדיף נהיגה אקטיבית או יותר פסיבית – ה- Motus מתאים לשתיהן.

הדגם הבסיסי שלו כולל רגליות ניתנות להזזה הצידה; משענת גב מתכווננת לגובה; ריפודים מותאמים אישית במשענת הגב; ואף מגני ביגוד. ניתן להזמין תוספות ואביזרים נוספים ממגוון המוצרים הקיים, לפי הצורך.

בעיצובו של ה-Motus הושם דגש על ריפוד משענת הגב החדיש והמעוצב, שזמין בשני צבעים תואמים. בחר את הצבע המועדף עליך – ותהנה ממגע אישי ומתוספת של "משהו מיוחד נוסף" לכסא הגלגלים שלך.

 איכות מוכחת

יציבות ובטיחות הם שני הקריטריונים החשובים ביותר מבחינת המשתמש ואף היצרן. לשם כך, שובצו ב-Motus מספר רכיבים שיעילותם הוכחה כבר אלפי פעמים בפס היצור של כסאות גלגלים מסדרת ה-Avantgarde. כך, איכותו הגבוהה מובטחת. שינויי העיצוב הקלים אינם גורעים מיציבותו ומאמינותו – נסה את חוויית השימוש ב-Motus, והיווכח בכך.

 אחד בשביל כולם

מחפש תנוחת ישיבה אופטימלית? עם 48 אפשרויות כוונון, ה-Motus יאפשר לך לאתר בבטחה את התנוחה האחת והיחידה המתאימה בדיוק לך. כסא הגלגלים מסוג Motus קל לתפעול, וביכולתו ללוותך לכל מקום אליו תלך. קיפולו ואחסונו פשוטים – הוא קל-משקל וקומפקטי.

 יותר מ"רק" פרקטי!

עם ריפודי הגב החדישים בצבעי ברונזה שקטה וירוק מלא חיים – ה-Motus יגרום ל"סיבוב המבטים" אליך. הריפוד הרך במרכז עשוי מבד נושם, שיעניק לגופך תחושת רכות נעימה.