המוצר התווסף לסל הקניות
המשך קניה

ריהוט רפואי

מיטות סיעודיות מכל הסוגים

חברת אלדור המובילה בענף ציוד שיקומי ורפואי, מייבאת ומשווקת מבחר איכותי של מיטות סיעודיות חשמליות, הידראוליות וידניות. המיטות מסופקות ללקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, הזוכים לקבל מוצר איכותי עם מעטפת שירות מקצועית, אמינה ואדיבה.

 

הצורך במיטה סיעודית

אנשים השרויים במצב שיקומי או סיעודי מבלים את מרבית שעות היממה במיטתם. כפועל יוצא מכך, על מנת לספק מענה נוח ומקיף לצרכי היומיום ולצרכי טיפול ושיקום, הם נדרש למיטה סיעודית איכותית. מדובר במיטות בטוחות שניתן לניידן ולכוונן עד לכדי מצב של ישיבה, המאפשרות לשנות תנוחות וכך לסייע במניעת פצעי לחץ. על כן, הן תורמות להקלת והטבת איכות החיים ולהגדלת מידת עצמאיות של המשתמשים.

 

מבחר מיטות סיעודיות איכותיות

חברתנו מספקת ללקוחותיה מיטות סיעודיות בטוחות במבחר דגמי איכות ידניים, חשמליים והידראוליים. אלו מיטות ניידות עם גלגלים שאפשר להזיזן ברחבי החדר, ומעניקות נגישות גבוהה לכל הצדדים. בנוסף, אלו הן מיטות מתכווננות שעימן ניתן לכוון את המיטה לזוויות וגבהים שונים, לרבות הפרדה בכיוון זווית חלק עליון ותחתון ובכך להקל על ביצוע מגוון פעולות כמו קימה, ישיבה, אכילה, החלפת בגדים, מתן תרופות ושינוי תנוחות. כמו כן, ברשותנו מיטות בעלות עיצוב ביתי המעניקות לשוהים בהן תחושה נעימה וחמימה.

 

הזמנת מיטה סיעודית

הזמנת מיטה סיעודית מוצעת לנוחיותכם און ליין דרך האתר המאובטח של חברתנו. כמו כן, ניתן להזמין מיטה ולקבל אודותיה הכוונה ומידע מקצועי על ידי הגעה לאולם התצוגה שלנו, או באמצעות יצירת קשר עם אלדור שרותי רפואה בע"מ  בטלפון 08-6232597.

 

מיין לפי
הצג בעמוד

מיטה סיעודית חשמלית 3 פעולות

גודל כללי: 95X215 ס"מ מנגנון: חשמלי שילדה: מתכת חיפוי: עץ מעקות: כולל אורך מזרון: 198 ס"מ רוחב מזרון: 90 ס"מ גובה מינימלי: 40 ס"מ גובה מקסימלי: 72 ס"מ זווית הרמת הגב: 75 מעלות מעמס מירבי: 230 ק"ג
4200.00 ₪

מיטה סיעודית חשמלית AKS-L5/L4

גודל כללי: 104.5X219 ס"מ מנגנון: חשמלי שילדה: מתכת חיפוי: עץ מעקות: כולל אורך מזרון: 200 ס"מ רוחב מזרון: 90 ס"מ גובה מינימלי: 40 ס"מ גובה מקסימלי: 80 ס"מ זווית הרמת הגב: 80 מעלות מעמס מירבי: 185 ק"ג
5900.00 ₪